PAMPOROVO - Finlandia 4*
Finlandia 4*

https://www.hotelfinlandia.com/bg/

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

- 10% попуст за резервации направени до 15.11.2020

(попустот не е валиден во периодот 27.12-02.01.2021)

Бонус:7=6 за период на престој 01.12 - 26.12, 10.01-21.01 и 21.02 - 10.04

**Попустот за рани резервации  НЕ СЕ комбинира со БОНУСИТЕ !!!

FINLANDIA 4*

ПОЛУПАНСИОН

27.12 - 02.01

03.01- 09.01

22.01 - 20.02

01.12 - 26.12 

10.01 - 21.01

21.02 - 10.04

По лице во двокреветна соба

47,91 €

33,21 €

28,85 €

По лице во двокреветна соба LUX

53,35 €

38,65 €

34,30 €

Во цената е вклучено: ноќевање со појадок и вечера по лице на ден, користење на внатрешен базен, фитнес, интернет, паркинг, трансфер до ски лифт

Попусти и доплати:

Дете до 2,99 години  – бесплатно
Дете од 3-11,99 години  на редовно легло – 50% попуст од цената за возрасен

Дете од 3-11,99 години  на дополнително легло – 70% попуст од цената за возрасен

Возрасен на дополнително леглo –20% попуст

 

Доплата за  Новогодишна вечера  (задолжително) 55€ / возрасен, 28€ / дете (3-11,99г.)

Доплата за Божиќна вечера  (задолжително) 27€ / возрасен, 15€ / дете (3-11,99г.)

 Комунална такса  1€ по лице на ден

 Капацитет на сместување:

Двокреветна соба - 2+2

Двокреветна соба Lux- 2+1

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд