ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Nei Pori - Vila Todoros
Vila Todoros

НЕИ ПОРИ претставува едно од најурбанизираните места, со долга и широка песочна плажа, паркови, ресторани, кафетерии, луна парк,...Тоа е една од најбараните дестинации.

ВИЛА ТОДОРОС во стариот дел на Неи Пори, на 80 - 90 м. од плажа има 1 дуплекс апартман и 6/4 студија со два дупли кревети (грчки стандард), опремени со TWC, мини  кујна, тераса и клима (доплата по 5 € на ден). Апартманот е погоден за две фамилии со 2 спални соби а заедничка кујна и купатило, тераса, ТВ, WI - FI, клима уред (доплата по 5 € на ден по соба). Агенцијата организатор не може да ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.

НЕИ ПОРИ

 

 

 

 

 

ПЕРИОД

Ноќ

1/4 студио

1/3+1/3 дуплекс

02.06-10.06

8

85

120

10.06-18.06

8

160

220

18.06-26.06

8

220

320

26.06-04.07

8

280

420

04.07-12.07

8

300

440

12.07-20.07

8

310

460

20.07-28.07

8

340

530

28.07-05.08

8

350

530

05.08-13.08

8

350

540

13.08-21.08

8

330

520

21.08-29.08

8

310

460

29.08-06.09

8

250

390

06.09-14.09

8

200

300

14.09-22.09

8

130

190

22.09-30.09

8

75

110

 

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (плаќање во агенција).

Цените се изразени во евра за наем на студио и апартман за 8 ноќевања.

Автобуски превоз: 05:00 ч, Прилеп – Неи Пори

Враќање: 13:00 ч. по локално време Неи Пори - Прилеп.

Цена за превоз: 1800 ден. (29 €) повратен билет. За деца до 14 год 1000 ден. (16.5 €)

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување - без франшиза до 65 год. - 200 ден, од 65 - 70 год. - 400 ден. до 14 год.- 150 ден. За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти. Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време.