ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Kassandra - Tresor Sousouras 4* - Hanioti
Tresor Sousouras 4* - Hanioti

Tresor Sousouras Hotel (4 Star Hotel) Hanioti - Kassandra - Halkidiki

   

15% резервации до 31.01

   

10% попуст за резервации до 29.01

   

Цените се дадени по лице на ноќ / Услуга Полупансион

   

Цените се изразени во евра плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

 

http://tresor-sousouras.gr/

   

Период на престој

Тип на сместување

 

 

 

27/04-31/05
01/10-15/10

01/06-15/06

16/06-30/06
16/09-30/09

01/07-15/07

16/07-31/07
01/09-15/09

01/08-31/08

Double Ground floor

 

Цена по лице

PP

HB

 

26,20

32,70

39,30

46,87

51,30

63,60

 

Трето возрасно лице на дополнително легло

 

HB

Попуст од

30%

30%

30%

30%

30%

30%

 

Дете 2-5.99 год

 

HB

Попуст од

100%

100%

100%

100%

100%

100%

 

дете 6-12.99 год

 

HB

Попуст од

50%

50%

50%

50%

50%

50%

Double Upper floor

 

Цена по лице

PP

HB

 

28,40

35

40,50

49

53,40

67,60

 

Трето возрасно лице на дополнително легло

 

HB

Попуст од

30%

30%

30%

30%

30%

30%

 

Дете 2-5.99 год

 

HB

Попуст од

100%

100%

100%

100%

100%

100%

 

дете 6-12.99 год

 

HB

Попуст од

50%

50%

50%

50%

50%

50%

Single Standard

 

Цена по лице

PP

HB

 

48,90

57,70

66,70

101,40

108

126,50

Suite

 

Цена по лице

PP

HB

 

67,60

73

80,60

95

101,40

134

 

Трето возрасно лице на дополнително легло

 

HB

Попуст од

100%

100%

100%

100%

100%

100%

 

Дете 2-5.99 год

 

HB

Попуст од

100%

100%

100%

100%

100%

100%

 

дете 6-12.99 год

 

HB

Попуст од

100%

100%

100%

100%

100%

100%

Минимален престој

 

 

 

3

3

5

5

5

5

Сместување

Тип на сместување

Base Pax

Min Adults

Max Adults

Max Child

Min Pax

Max Pax

Double Ground floor

2

2

3

1

2

3

Double Upper floor

2

2

3

1

2

3

Single Standard

1

1

1

0

1

1

Suite

2

2

4

3

2

5