ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Neos Marmaras - Vila Sole a Mare
Vila Sole a Mare

-20% попуст за целосна уплата до 13.12.2019 

Вилата Sole A Mare се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија. Лоцирана е на главната пешачка зона во првата линија вили меѓу изобилство продавници, со фронталниот дел поставена кон фонтаната која е обележје на градот и кон пристаништето. Од градската песочна плажа која гравитира кон хотелскиот комплекс „Порто Карас“ е оддалечена околу 300 метри.  Располагаме со двокреветни студија и четирикреветни апартмани  на прв спрат кои имаат поглед на улица или директен поглед на море (во студијата и апартманите има дополнителни фотелји на расклопување). Сите сместувачки капацитети се опремени со модерен мебел соодветен на хотелско сместување, кујни, телевизори  и клима уреди  чие користење  е вклучено во цената. Терасите се заштитени со тенди. Станува збор за совршено безбеден објект, а извонредната локација и квалитетот ја вбројуваат оваа вила меѓу топ понудите и за ова лето. Сите сместувачки капацитети се опремени со постелнина и крпи кои се менуваат еднаш во текот на десет дена. Затоплувањето на водата во целата вила е со сончевi колектори, а вилата е покриена со безжичен интернет. Агенцијата како организатор на патувањето не може да влијае на капацитетот и периодите со топла вода во вилата, ниту да биде одговорна за квалитетот на интернет конекцијата.

 

Вила „Sole A Mare” - Неос Мармарас

 

Термин:

 

Ноќевања:

1/2 студио (море)

1/2+1 студио улица

1/4+1 апартман улица

1/4+1 апартман

(море)

20.05-30.05.2020

10

200 € (12.400 ден)

220 € (13.640 ден)

320 € (19.840 ден)

370 € (22.940 ден)

30.05-09.06.2020

10

250  (15.500 ден)

270 € (16.740 ден)

370  (22.940 ден)

420 € (26.040 ден)

09.06-19.06.2020

10

300  (18.600 ден)

320 € (19.840 ден)

450 € (27.900 ден)

500 € (31.000 ден)

19.06-29.06.2020

10

350 € (21.700 ден)

370 € (22.940 ден)

600 € (37.200 ден)

650 € (40.300 ден)

29.06-09.07.2020

10

450  (27.900 ден)

470 € (29.140 ден)

650  (40.300 ден)

700  (43.400 ден)

09.07-19.07.2020

10

550 € (34.100 ден)

570 € (35.340 ден)

690 € (42.780 ден)

740 € (45.880 ден)

19.07-29.07.2020

10

550 € (34.100 ден)

570  (35.340 ден)

690 € (42.780 ден)

740  (45.880 ден)

29.07-08.08.2020

10

550  (34.100 ден)

570 € (35.340 ден)

690  (42.780 ден)

740  (45.880 ден)

08.08-18.08.2020

10

550  (34.100 ден)

570 € (35.340 ден)

690 € (42.780 ден)

740  (45.880 ден)

18.08-28.08.2020

10

500  (31.000 ден)

520  (32.240 ден)

650  (40.300 ден)

700 € (43.400 ден)

28.08-07.09.2020

10

400  (24.800 ден)

420 € (26.040 ден)

600  (37.200 ден)

650 € (40.300 ден)

07.09-17.09.2020

10

300 € (18.600 ден)

320  (19.840 ден)

450  (27.900 ден)

500  (31.000 ден)

17.09-27.09.2020

10

250 € (15.500 ден)

270  (16.740 ден)

350  (21.700 ден)

400 € (24.800 ден)

 

- Цените  во табелата се однесуваат за наем на цел апартман за 10 ноќевања без вклучен превоз

- Во апартманите е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет, односно број на кревети

- Сместувањето е првиот ден после 14.00 часот по локално време, а собите ги напушта