BANSKO - Grand Montana 3*
Grand Montana 3*

Apart hotel Grand Montana Bansko

http://www.grandmontanabansko.com/

10% попуст попуст за резервации направени до 30.11, платени до 05.12.2018

Дополнителни попусти

7=6, 11=9, 14=11 за престој во период  01.12.2018 - 27.12.2018 и  04.01.2019 - 15.04.2019

Попустот се комбинира со попустот за рана резервација

Цените се дадени по соба на ноќ / Услуга Наем

Туристичка такса вклучена во цена

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

01.12.2018 - 27.12.2018

04.01.2019 - 15.04.2019

28.12.2018 - 03.01.2019

Studio for 2 + 1 pax

50,14 €

111,18 €

One bedroom Apartment for 2 + 2 pax

64,86 €

149,33 €

Two bedroom Apartment for 4 + 2 pax

91,56 €

168,95 €

Цената вклучува

Ноќевање во студио или апартман

Користење на внатрешен базен, сауна, интернет, трансфер до гондолата

Туристичка такса

Максимално сместување

One bedroom apartment - 2 + 2 pax

Two bedroom apartment - 4 + 2 pax

Доплати

Појадок 5 еур за возрасен, 3 еур за деца од 6-11,99 год

Вечера 10 еур за возрасен, 5 еур за деца од 6-11,99 год

Божиќна вечера 24 еур за возрасен, 12 еур за деца од 6-11.99 год

Новогодишна вечера 45 еур за возрасен, 23 еур за деца од 6-11.99 год

Максимално сместување

One bedroom apartment - 2 + 2 pax

Two bedroom apartment - 4 + 2 pax

Дополнителни попусти

7=6, 11=9, 14=11 за престој во период  01.12.2018 - 27.12.2018 и  04.01.2019 - 15.04.2019

Попустот се комбинира со попустот за рана резервација