BANSKO - Belmont 3*
Belmont 3*

Попуст за рани резервации /НЕ Валидно за НГ период 28.12-03.01/:

10 % Попуст за резервации направени до 01.12.2019 и платени 100% до  10.12.2019., /НЕ Валидно за НГ период 28.12-03.01/:           

Дополнителен попуст :

 

 

 

 

7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=9, 12=10, 13=11 и 14=11 за период на престој  01.12-27.12 & 04.01.-15.04.

Попустите се комбинираат !!!

Apart hotel Belmont, Bansko

http://www.belmontbansko.com/

10% попуст за резервации и целосна уплата до  10.11.2019, не е валидно за престој во период 28.12.2019 - 03.01.2020!

7=6, 11=9, 14=11за престој во период  01.12.2019 - 27.12.2019 и 04.01.2020 - 15.04.2020

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ! Туристичка такса вклучена во цена

Цените се дадени по соба на ден на база само ноќевање

тип на сместување

01.12.2019 - 27.12.2019 04.01.2020 - 15.04.2020

28.12.2019 - 03.01.2020

апартман со една спална макс 2 + 2

65,40 €

122,08 €

апартман со две спални макс 4 + 2

91,50 €

156,96 €

Во цената е вклучено

ноќевање по соба

бесплатно користење на внатрешен базен, сауна, парна бања

интернет на јавни места

бесплатен трансфер до првата станица на Гондолата по распоред на рецепција

минимум престој - 3 ноќи  во период 28.12.2019 - 03.01.2020!

максимум сместување

апартман со една спалнаt - 2 + 2 pax

апартман со две спални- 4 + 2 pax

доплата

појадок / package box / - 3.5 еур по лице на ден

појадок - 5 еур за возрасни на ден , 3 еур на ден за деца 6 - 11,99год во ресторанот на хотел Grand Montana

вечера  - 9,5еур за возрасни на ден,  5  еур на ден за деца 6 - 11,99 год во ресторанот на хотел Grand Montana

појаодки вечера за деца до 5,99 со двајца возрасни- бесплатно

Божиќна вечера/незадолжителна /25,00еур за возрасни и 15еур за деца6 - 11,99 во ресторанот на хотел Grand Montana

Новогодишна вечера/незадожителна/ - 55 за возрасни, 30 еур за деца 6 - 11,99 во ресторанот на хотел Grand Montana